Apie „Verifone“

„Verifone“ savo klientams siūlo naujausius saugius elektroninių mokėjimų sprendimus.

„Verifone“ yra pirmaujanti įmonė Europoje elektroninių mokėjimo sprendimų srityje. „Verifone“ Lietuvos biure dirba patyrę ekspertai, gerai išmanantys vietos rinką. Tarp „Verifone“ klientų yra visų sektorių ir segmentų komercinės įmonės. Mūsų paslaugomis naudojasi tiek didelės parduotuvės, vaistinės, restoranai ir viešbučiai, tiek ir mažos įmonės, turinčios savo prekybos specifiką: barai, restoranai, kelionių agentūros, drabužių ir avalynės parduotuvės, taksi įmonės ir daugelis kitų.

 „Verifone“ sprendimai leidžia pritraukti pirkėjų, norinčių atsiskaityti ne grynaisiais, sumažinti pinigų tvarkymo išlaidas, padidinti apyvartą ir vidutinę pirkinio kainą. Kortelių skaitytuve taip pat galima nustatyti išankstinio apmokėjimo mobiliųjų pokalbių papildymo kodų pardavimo, dovanų kortelių aptarnavimo paslaugas. Taip pat galima integruoti kortelių skaitytuvą su kasa, taip užtikrinant tikslią įvedamą sumą ir įgalinant didelę pirkėjų aptarnavimo spartą.

„Verifone“ siūlo išsinuomoti mokėjimo kortelių skaitytuvus „VeriFone“. „VeriFone“ yra pasaulinė technologijos lyderė, siekianti užtikrinti elektroninių mokėjimų saugumą. Visi elektroninių kortelių skaitytuvai greitai ir patikimai apdoroja sandorius ir atitinka aukščiausius PCI PTS saugumo standartus, o „Point“ programinė įranga yra sertifikuota pagal EMV ir PA-DSS standartus.

apie point

Mūsų sprendimai yra sukurti taip, kad atitiktų griežčiausius kortelių turėtojų, prekybininkų, bankų ir duomenų tvarkytojų reikalavimus.